Dane
Rejestr faktów
Każda liczba z publikacji ai-waw.com ma tu stały adres: wartość, jednostkę, okres, obszar, źródło pierwotne i gotowe cytowanie.
| Fakt | Opis | Wartość | Okres | Obszar | Źródło pierwotne |
|---|---|---|---|---|---|
PSNUE-N-AUT |
Przywóz netto spoza UE cyny w pojazdach (CN 8703, 8704, 8711, 8708) – przywóz minus wywóz, UE-27 | -545 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-BLB |
Przywóz netto spoza UE cyny w blasze białej i wyrobach płaskich cynowanych – przywóz minus wywóz, UE-27 | -1 179 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-BRZ |
Przywóz netto spoza UE cyny w brązach i stopach miedzi – nieobrobionych i półwyrobach – przywóz minus wywóz, UE-27 | -2 151 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-BRZZ |
Przywóz netto spoza UE cyny w złomie stopów miedzi (CN 7404 00 91/99) – przywóz minus wywóz, UE-27 | -200 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-ELE |
Przywóz netto spoza UE cyny w elektronice – przywóz minus wywóz, UE-27 | 2 518 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-LUT |
Przywóz netto spoza UE cyny w lutach poza działem 80 (CN 8311 30, 8311 90, 3810 10) – przywóz minus wywóz, UE-27 | -233 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-OLW |
Przywóz netto spoza UE cyny w stopach ołowiu i złomie akumulatorów – przywóz minus wywóz, UE-27 | 623 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-OPA |
Przywóz netto spoza UE cyny w opakowaniach stalowych (CN 7310 21, 7310 29, 8309) – przywóz minus wywóz, UE-27 | -143 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-POZ |
Przywóz netto spoza UE pozostałości zawierających głównie cynę (CN 2620 99 40) – przywóz minus wywóz, UE-27 | 1 960 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-PSN |
Przywóz netto spoza UE półwyrobów i wyrobów z cyny (CN 8003, 8007) – przywóz minus wywóz, UE-27 | -779 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-WYR |
Przywóz netto spoza UE cyny w pozostałych wyrobach (PV, sprzęt elektryczny, AGD, złącza, akumulatory, armatura) – przywóz minus wywóz, UE-27 | 3 581 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-ZLOM |
Przywóz netto spoza UE odpadów i złomu cyny (CN 8002) – przywóz minus wywóz, UE-27 | 892 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-ZSEE |
Przywóz netto spoza UE cyny w odpadach sprzętu elektrycznego i elektronicznego (CN 8549) – przywóz minus wywóz, UE-27 | -816 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-N-ZWI |
Przywóz netto spoza UE związków cyny (CN 2827 39 10, 2931 20) – przywóz minus wywóz, UE-27 | 118 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-AUT-EX |
Wywóz poza UE cyny w pojazdach (CN 8703, 8704, 8711, 8708), UE-27 | 1 618 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-AUT-IM |
Przywóz spoza UE cyny w pojazdach (CN 8703, 8704, 8711, 8708), UE-27 | 1 073 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-BLB-EX |
Wywóz poza UE cyny w blasze białej i wyrobach płaskich cynowanych, UE-27 | 3 439 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-BLB-FAB |
Zużycie blachy białej w UE (Sn), UE-27 | 6 441 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-BLB-IM |
Przywóz spoza UE cyny w blasze białej i wyrobach płaskich cynowanych, UE-27 | 2 260 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-BLB-ODP |
Szlam elektrolitu, resztki anod i odpady z linii cynowania (do recyklingu), UE-27 (cyna) | 308 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-BLB-PROD |
Cyna w powłokach blachy białej wytworzonej w UE (dane i wspólny błąd gramatury), UE-27 | 7 620 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-BLB-PROD-DANE |
Cyna w powłokach blachy białej wytworzonej w UE (cynowanie elektrolityczne taśmy stalowej) – część danych bez błędu gramatury (masa wyrobów cynowanych), UE-27 | 7 812 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-BRZ-EX |
Wywóz poza UE cyny w brązach i stopach miedzi – nieobrobionych i półwyrobach, UE-27 | 2 892 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-BRZ-IM |
Przywóz spoza UE cyny w brązach i stopach miedzi – nieobrobionych i półwyrobach, UE-27 | 741 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-BRZZ-EX |
Wywóz poza UE cyny w złomie stopów miedzi (CN 7404 00 91/99), UE-27 | 4 193 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-BRZZ-IM |
Przywóz spoza UE cyny w złomie stopów miedzi (CN 7404 00 91/99), UE-27 | 3 994 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-CUSN-FAB |
Zużycie półwyrobów z brązów w UE (Sn), UE-27 | 4 724 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-CUSN-PROD |
Cyna w półwyrobach i odlewach z brązów i stopów miedzi z cyną wytworzonych w UE (z metalu i złomu), UE-27 | 6 875 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-CUSN-STRATY |
Zgary i pyły z odlewania brązów (do hut miedzi wtórnej), UE-27 (cyna) | 208 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-CUSN-ZLOM |
Cyna w złomie brązów przetapianym w walcowniach i odlewniach (bez rafinacji), UE-27 | 2 118 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-ELE-EX |
Wywóz poza UE cyny w elektronice, UE-27 | 873 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-ELE-IM |
Przywóz spoza UE cyny w elektronice, UE-27 | 3 391 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-EOL-OPA-STAL |
Cyna w złomie opakowań stalowych przekazanym do recyklingu (do stali i żużla – recykling niefunkcjonalny) – powiązana z wycofaniem opakowań, UE-27 | 4 720 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-EOL-STAL-INNE |
Cyna w złomie stalowym z blachy cynowanej poza opakowaniami – powiązana z wycofaniem, UE-27 | 787 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-FAB-STRATY |
Straty wytwarzania nieodzyskane, UE-27 (cyna) | 283 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-FAB-WYR |
Wyroby z cyną wytworzone w UE (Sn), UE-27 | 27 638 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-FAB-ZLOM-BLB |
Okrawki blachy białej z produkcji opakowań (do złomu stalowego), UE-27 (cyna) | 644 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-FAB-ZLOM-CUSN |
Złom nowy brązów (wióry, odpady obróbki) od wytwórców, UE-27 (cyna) | 1 169 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-FAB-ZLOM-LUT |
Zgary lutownicze i złom z montażu elektroniki (złom nowy), UE-27 (cyna) | 1 432 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-KON-EX |
Wywóz poza UE rud i koncentratów cyny (CN 2609), UE-27 | 85 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-KON-IM |
Przywóz spoza UE rud i koncentratów cyny (CN 2609), UE-27 | 140 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-KON-ZAPAS |
Zmiana zapasów koncentratu cyny (dodatnia – przyrost), UE-27 | 0 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-LUT-EX |
Wywóz poza UE cyny w lutach poza działem 80 (CN 8311 30, 8311 90, 3810 10), UE-27 | 1 180 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-LUT-FAB |
Zużycie lutów i wyrobów z cyny w UE (Sn), UE-27 | 11 864 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-LUT-IM |
Przywóz spoza UE cyny w lutach poza działem 80 (CN 8311 30, 8311 90, 3810 10), UE-27 | 947 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-HANDEL-C C |
PSNUE-S-LUT-ODP |
Zgary i odpady z produkcji lutów (do recyklingu), UE-27 (cyna) | 98 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-LUT-PROD |
Cyna w lutach wytworzonych w UE (gąski, drut lity, pasty i druty rdzeniowe), UE-27 | 9 816 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-MZL-HCU |
Cyna w złomie stopów miedzi do hut miedzi wtórnej, UE-27 | 1 453 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-NIE-BLB |
Cyna do cynowania blachy (anody), UE-27 | 7 928 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |
PSNUE-S-NIE-CUSN |
Cyna metaliczna do stopów miedzi (brązy, miedź cynowana), UE-27 | 4 964 t Sn | 2024 | EU27 | PSNUE-SZACUNEK C |